Сольський розповів, кому заборонять купувати українську землю

14 січня 2020 502 0
Сольський розповів, кому заборонять купувати українську землю
Kurkul.com

В Україні навіть за умови проведення референдуму забороняється купувати землю с/г призначення декільком категоріях фізичних і юридичних осіб законопроектом про ринок землі №2178-10. Про це розповів голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський під час публічного обговорення земельної реформи на тему: «Як змінився законопроект про обіг земель після правок?». Повідомляє Kurkul.com.

«Коли ми говоримо про обмеження, то навіть за умови референдуму забороняється здійснювати операції (купівлі-продажу) особами, які є громадянами держави-агресора або інших держав, в яких неможливо встановити кінцевого бенефеціара, якщо останні зареєстровані в офшорній зоні, членам терористичних угруповань, фізичним і юридичним особам щодо яких застосовані персональні санкції. А також фізичним та юридичним особам, зареєстрованим в державах, які не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом», — розповів він.

Нагадаємо, під час публічного обговорення земельної реформи голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський назвав пільгові умови придбання державних земель для фермерів. 

Виконано за допомогою Disqus

+ 39° ... + 23°

Вітер

1.2м/с

Опади

3.1мм

Вологість

54%