Bayer оголошує конкурс соціальних проектів

12 лютого 2020 86 0

Компанія Bayer оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках сьомого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна — житниця майбутнього». Про це Kurkul.com повідомили в прес-службі компанії.

Подання заявок на перший етап відбуватиметься до 23 лютого 2020 р. Пропозиції соціальних проектів приймаються за такими напрямами:

  • освітні програми;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад.

В компанії зазначили, що відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проєкт українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проєкт та організацію англійською та українською мовами.

Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів оголосять влітку 2020 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна за поисиланням.

«Максимальний розмір гранту, що може бути наданий — 200 000 грн. Проєкти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії. Проєктна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації», — повідомили в компанії.

Виконано за допомогою Disqus