На Полтавщині затримується початок польових робіт

9 березня 2020 523 0

Аграрії Полтавщини не поспішають виходити на поля, очікуючи оптимальної погоди для проведення весняно-польових робіт. Про це Kurkul.com повідомив директор ПСП «Орач» Олег Бегмат.

«Поки що нічого не робимо, ще 2-3 дні почекаємо, а потім почнемо, будемо дивитись по погоді. Техніки у нас достатньо, тому все виконаємо в найкоротші строки. Зараз дуже сира земля, важко проводити обробку. Дехто вже працює на полі, але ми ще з осені провели оранку і культивування на проблемних полях», — розповів Олег Бегмат.

Він також додав, що, незважаючи на погодні умови та дефіцит вологи, все, що заплановано  буде виконано в оптимальні строки. В цьому сезоні в ПСП «Орач» не будуть сіяти ячмінь, однак проведуть планове підживлення озимої пшениці.

«Я б не сказав, що озима пшениця в гарному стані. Вона мала б зупинитись у листопаді, а прокинутись у березні чи квітні і розвиватись далі. А вона то «вмирала», то оживала, вона в зиму пішла не розкущена. Поки що гарного нічого немає. Коли в травні прийде спека, і вона не засохне одразу, тобто коріння буде достатньо розвинене, щоб поповнити вологу, то тоді можна сказати, що вона перезимувала»,  — підсумував він.

Читайте також : На Полтавщині йде підготовка до посівної

Виконано за допомогою Disqus