Секретар аграрного комітету Іван Чайківський вийшов з лав Аграрної партії

11 березня 2020 72 0
Іван Чайківський, секретар комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
Kurkul.comІван Чайківський, секретар комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Секретар комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський, який був єдиним представником Аграрної партії у Верховній Раді ІХ скликання, заявив про вихід з лав цієї політсили. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook 10 березня, інформує AgroPolit.com.

«Сьогодні той день, коли я змушений перегорнути ще одну сторінку свого життя. Я продовжую перебувати у вирі політичного життя України та продовжую залишатися аграрієм (аграрний комітет парламенту — зобов’язує). Але від сьогодні взаємовідносини з Аграрною партію я припиняю за власним бажанням», — заявив Іван Чайківський.

Нагадаємо, що Іван Чайківський раніше коментував своє політичне бачення процесів у ВР та незадоволення діями керівництва Аграрної партії.

«Коли я збирався на вибори, то йшов як самовисуванець. Але хочу сказати, раз уже йдеться про Аграрну партію, мене сьогодні не влаштовує політика АПУ, мене не влаштовує керівництво партії. Я з багатьма речами там не погоджуюся», — пояснив Іван Чайківський.

Варто додати, що це перша каденція Івана Чайківського у ВР і на початку своєї роботи він входив до депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді. За час роботи у складі аграрного комітету Іван Чайківський став співавтором трьох законопроектів:

  • 2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель»,
  • 2289 «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України»
  •  №3012-1 «Про забезпечення права працівників державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)».

Також Іван Чайківський виступав проти законопроекту від монобільшості у ВР №2178-10 про відкриття ринку сільськогосподарської землі та участь іноземців у разі його відкриття.

Виконано за допомогою Disqus