У партію За майбутнє увійшли вісім найбільших агробізнесменів

19 липня 2020 269 0

У склад партії «За майбутнє» увійшли вісім потужних агробізнесменів, які виступають за протекціонізм в економіці України, пише AgroPolit.com.

«Напередодні місцевих виборів на політичній ниві виростають нові політичні проєкти. Один із амбітних і претензійних, судячи з темпів, – партія «За майбутнє». Вона відносно молода – її утворили в кінці травня, але депутатська група «За майбутнє» вже давно є у парламенті. AgroPolit.com нарахував вісім потужних аграріїв, які увійшли до складу цієї групи. Тож розберемо політику партії», — пише Наталія Білоусова у своєму блогові. 

За її словами, до складу цієї групи наразі входить 8 потужних аграріїв з усієї України:

За словами журналістки, великі господарники — це взагалі лейтмотив цієї партії. Практично кожен із діючих депутатів, який увійшов у групу цієї політсили в парламенті — яскраве тому підтвердження. Цю ідеологію збираються масштабувати по всій країні.

«Ми сповідуємо економічний патріотизм, який впроваджуємо на своїй землі, на власних господарствах, взявши гривню в українських банках, розбудовуємо країну. У нас свій власний приклад успішних бізнес-історій та колосальний досвід. Ми хочемо захистити людей і себе. Нам набридло те, що відбувається. Якщо себе не захистимо, то завтра прийдуть з ЄС чи США і скуплять за копійки і це нічого тоді не вартуватиме», — розповідає про ключову відмінність партії від інших політичних проектів народний депутат, секретар аграрного комітету  Іван Чайківський.

Виконано за допомогою Disqus