Птахоферма на Харківщині перетворила фермерські поля на звалище

12 березня 2020 2308 0
 Птахоферма на Харківщині  перетворила фермерські поля на звалище
Kurkul.com

За останній рік «Курганський бройлер» лише використовували, а зараз підприємство знаходиться в аварійному стані. Окрім цього сховище посліду птахоферми, яке вже поширюється на сусіднє поле, стало розсадником сморіду та інфекцій, а також притулком для бродячих тварин. Повідомляє екс-директор птахоферми «Курганський бройлер» Олексій Таранов в інтерв’ю Latifundist.com.

«Падіж від виробництва закопується в посліді і розкладається, а саме сховище посліду  настільки розрослося, що вже зайшло на поле», — говорить фермер Анатолій Михайличенко.

Зазначається, що дана проблема ніяк не вирішувалась роками. На сьогоднішній день на цьому майданчику складовано близько 100 тис. т посліду. Що в свою чергу є порушенням  законодавства України, а також безвідповідальним ставленням до власного підприємства та людей, які там працюють.

«На птахофабриці є аварійні об'єкти, експлуатація яких може закінчитися людськими жертвами. Я не хочу брати на себе цю відповідальність. Саме тому я сьогодні і прийшов до вас. І це не питання страху перед відповідальністю, дане підприємство просто кинуто», —  зазначив Олексій Таранов.

Читайте також: ЄС зняв з України заборону на імпорт курятини

Виконано за допомогою Disqus