Реклама

На Запоріжжі власники паїв заблокували с/г техніку фермера через борги

16 березня 2020 2403 0

На Запоріжжі місцеві мешканці заблокували виїзд техніки й авто власника агрофірми, вимагаючи сплатити орендну плату за паї. Повідомляє polvisti.com.

«Люди доведені до відчаю, адже вже два роки власник місцевого фермерського господарства «Софія» Сергій Чех не виплачує селянам плату за оренду паїв. Людей постійно «годують» обіцянками, однак справа не зрушує з місця», — зазначається в матеріалі.

Селяни не можуть отримати необхідні виписки, документи та взагалі вийти на контакт з агрофірмою. Активісти стверджують, що власник господарства переховується від людей, не йде на діалог та відмовляється підписувати договір розірвання оренди.

В звязку із чим, власники паїв були змушені прийти на територію господарства та блокувати виїзд техніки. Фермер пояснив людям, що проблеми на підприємстві виникли через начебто неврожай минулого та позаминулого року, а ще через те, що на розвиток агрофірми взято  великі кредити. Доводиться аграріям платити і непосильні податки державі.

«Селяни ладні боротися, бо мають право отримувати гроші за землю, яку вони віддали в оренду. Особисті проблеми орендаря григорівців турбувати не повинні. У селі, де немає робочих місць, де люди виживають як можуть, пайові виплати вкрай необхідні. Сергій Чех вже вкотре почав обіцяти людям віддати гроші після збору врожаю, та доведені до відчаю григорівці словам не вірять. Частина селян навіть готові забути про дворічні невиплачені борги фермером, аби той лише підписав документи та віддав людям їх орендовані земельні ділянки», — йдеться у повідомленні.

Проте фермер не погодився на такі вимоги, зазначивши, що такі питання повинні вирішуватися лише згідно із законом, тобто у судовому порядку.

Сьогодні, 16 березня, фермер пообіцяв надати власникам паїв документи, що необхідні для подальшого розгляду справи.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама