Реклама

Господарство з Житомирщини завершило посівну

24 березня 2020 189 0

Сільськогосподарське підприємство у селі Миролюбівка перше в Житомирському районі 20 березня завершило посів ранніх ярих зернових, зокрема, ярої пшениці, ячменю, вівса та гороху. Про розповіла представниця обласного департаменту аграрного розвитку області Ніна Добринська. Повідомляє suspilne.media.

«Ми збільшили посівні площі під вівсом, бо в минулому році підвищилася ціна. Це все попит і ринок диктує нам умови. Посіви ячменю зменшили у зв’язку з тим, що впала на нього ціна і ніхто не хоче його купувати. Зараз більше будемо сіяти кукурудзи і сої», — розповів виконавчий директор господарства Олександр Петелюк.

Читати за темою: На Рівненщині розпочали сіяти цукрові буряки

За словами Ніни Добринської, загалом в області потрібно засіяти ранні ярі зернові культури на площі 297 тис. га. На сьогодні агропідприємства план виконали на 10%.

Посівна триває в південних та центральних районах області. Сіють яру пшеницю, овес, ячмінь і горох. На сьогодні засіяно понад 2,5 тис. га ранніх ярих зернових. 

«У цьому році маємо посіяти 105 тис. га соняшнику і 190 тис. га кукурудзи. Щоденно на полях працює сучасна техніка. Погода сприяє проведенню комплексу робіт. Тому сіємо, і сподіваємося на хороший врожай», — додала Ніна Добринська.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама