Фермерка пояснила, чому в супермаркетах мало вітчизняного часнику

24 березня 2020 3526 0
Фермерка пояснила, чому в супермаркетах мало вітчизняного часнику
Kurkul.com

Великі партії, продуманий маркетинг, якість — ось ключові моменти співпраці між фермером та супермаркетом. Самостійно без консультацій фахівців, маркетологів аграрію нереально продавати вітчизняний часник за ціною китайського. 

Засновниця часникового кооперативу UkrUp Анна Морозова поділилась власним досвідом співпраці з київським супермаркетами в рамках нового спільного проекту компанії «Лімагрейн Україна» та сайту Kurkul.com«Жінка в агро — до щастя».

У 2018 р. Анна Морозова розпочала реалізацію вирощеного нею часнику в київських супермаркетах. На 10 га під Києвом вона вирощує озимий часник, салати, гарбузи. Самостійно пройшовши шлях від перемовин з супермаркетами до розробки упаковки для часнику, героїня ділиться досвідом з учасниками часникового кооперативу та читачами.

«Ми почали домовлятися з супермаркетами ще в 2018 році.  Всі договори, які в мене є, вони заключні протягом року. Це така процедура, яка не може зробитися за тиждень, за два. Ти починаєш,коли в тебе є товар, а закінчуєш в наступному сезоні початком доставки», — коментує Анна Морозова.

Плюс супермаркети зацікавлені в стабільних поставках певного об'єму. А цього один фермер не може забезпечити. Тому вихід — кооперування з іншими аграріями, які вирощують цю спецію.

На таких умовах вітчизняний часник повинен коштувати не дешевше, китайского аналога

«Щодо ціни я вважаю, що вітчизняний часник не повинен знижувати ціну стосовно імпорту. У нас якісна продукція. Тому разом з іншими великими виробниками-учасниками кооперативу відслідковує демпінгові ціни», — пояснює фермерка.

Виконано за допомогою Disqus

+ 36° ... + 24°

Вітер

1.6м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%