Сніг та мороз накриють Україну у перший тиждень квітня

30 березня 2020 9067 0
В Україні сніг та морози —- погода на тиждень
Kurkul.comВ Україні сніг та морози —- погода на тиждень

З понеділка на територію України прийде арктичне повітря, яке принесе із собою опади у вигляді дощу та снігу. Також температура по всій Україні знизиться до мінусових показників. Такий прогноз на тиждень дає Kurkul.com з посиланням на сервіс Метео Фарм.

Похолодання розпочнеться із західних та північних областей — тут 30-го березня пройдуть короткочасні опади у вигляді снігу та дощу. Згодом, 31-го березня, холод розповсюдиться по всій території України. Короткочасні опади у вигляді снігу з дощем прогнозуються в північній та південній частині України. Наприкінці тижня, з 03 по 04 квітня, дощитиме у південних областях, а згодом, 05-го квітня, опади частково пройдуть у східних областях. Загалом тиждень обіцяє бути сонячним та малохмарним.

З 30 березня по 01 квітня буде прохолодно. На Заході нічна температура складе -6…-2°С, денна температура коливатиметься від +2 до +10°С. У північних областях вночі -4…+1°С, вдень — +3..+14°С.

У центральних та східних областях нічна температура складе -4…+6°С, денна становитиме +3…+18°С. На Півдні вночі -3…+4°С, вдень +5…+18°С. Мінімально температура ґрунту опуститься до -1°С.

Починаючи з 02-го квітня температура почне рости. Температурний режим врівноважиться, різких коливань не передбачається. Нічна температура знаходитиметься в межах -2…+4°С, лише на Сході та Заході до -3°С. Денні температури коливатимуться від +8 до +15°С. Температура ґрунту мінімально опуститься до 0 градусів.

Виконано за допомогою Disqus