Варіант Агро Буд завершив монтаж першої дощувальної машини на Одещині

31 березня 2020 143 0
Варіант Агро Буд завершив монтаж першої дощувальної машини на Одещині
Kurkul.comВаріант Агро Буд завершив монтаж першої дощувальної машини на Одещині

Компанія «Варіант Агро Буд» у березні 2020 закінчила монтаж широкозахватної універсальної дощувальної машини для замовника у с. Банівка Одеської області, повідомляє прес-служба компанії.

Універсальна (ШФДМУ 220Н) довжиною 220 м, іподромного типу з подвійним підключенням — перша дощувальна машина поставлена в Одеській області.

«Напрямок виробництва дощувальних машин ми відкрили ще в 2017 р. Нашими клієнтами стали переважно фермери з південних, центральних і східних областей України. Багато зверталися повторно і рекомендували нашу техніку своїм колегам на ринку. У цьому році ми почали співпрацю з фермерами в Одеській області. Дощувальна машина була змонтована у господарстві нашого замовника в с. Банівка. Незважаючи на невеликі габарити, машина іподромного типу буде зрошувати велику площу поля під посів зернових культур. Зрошувальна система підключена, успішно пройшла випробування і повністю готова до сезону. Замовник залишився задоволений», — прокоментував керівник відділу продажів зрошувального напрямку Олександр Юзьков.

 Також у повідомленні зазначено, що незважаючи на нестабільну ситуацію у країні, ТОВ «Варіант Агро Буд» продовжує працювати в штатному режимі і виконувати свої зобов'язання за контрактами.

Виконано за допомогою Disqus