Посівні площі під цукровими буряками скоротяться на 5%

7 квітня 2020 67 0
Посівні площі під цукровими буряками скоротяться на 5%
Kurkul.com

Посівні площі під цукровими буряками в поточному маркетинговому році становитимуть близько 190-200 тис. га, що майже на 5% менше ніж минулого року. Про це свідчать дані аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор».

«Цьогоріч посівні площі залишаться майже незмінними, можливе незначне скорочення до 5%. Насамперед це зумовлено ціновою ситуацією на ринку цукру. Проте, враховуючи перехідні залишки та цукор нового врожаю, дефіциту солодкого піску в Україні не буде», — прокоментував аналітик НАЦУ «Укрцукор» Назар Михайловин.

Хоча погода була не надто сприятлива — відсутність вологи в ґрунті та різкі перепади температур — посівна кампанія стартувала в кінці березня і станом на 2 квітня уже засіяно 25,95 тис. га.

«Незважаючи на низьку вологість і температуру ґрунту, можливі заморозки, посівні роботи ведуться досить активно, задля отримання максимальної користі для сходів. Першими почали висівати цукрові буряки в Хмельницькій області. Наразі найактивніше проводиться посівна в Львівській, Тернопільській, Полтавській та Київській областях», — пояснив аналітик.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою