Експерт розповів, як захиститись від рейдерів під час карантину

7 квітня 2020 211 0
Експерт розповів, як захиститись від рейдерів під час карантину
Kurkul.com

Онлайн-сервіс Feodal.Online допомагає представникам аграрного бізнесу захиститися від атаки рейдерів, які активізувались у період карантину для запобігання коронавірусу. Про це розповів керівник  сервісу Feodal.Online Андрій Дем’янович в інтерв’ю AgroPolit.com

В період карантину, за даними Мін’юсту, рейдерських атак за тиждень фіксують стільки ж, як фіксували раніше за 4 місяці. 

«Найпростіший крок до запобігання рейдерській атаці — попередити можливість комусь влізти до тебе у масиви. Проведення аудиту свого земельного банку та реєстрація прогалин у земельних ділянках на полі — це найкращий запобіжник появи конкурентів чи пайхантерів. За допомогою нашого сервісу представник бізнесу може перелік кадастрових номерів або намалювати поле на карті, та отримати інформацію про всіх власників і користувачів земельних ділянок, виявити прогалини та провести відповідну роботу з орендодавцями», — розповів Андрій Дем’янович.

Читати за темою: Аудит землі з сервісом Feodal.Online: як убезпечити свій головний актив?

Нагадаємо, сервіс Feodal.Оnline з розширеним функціоналом ідеально підійде для аудиту власного земельного банку та перевірки роботи підлеглих для власників аграрного бізнесу. Ще буде корисним для спостереження за земельними банками конкурентів. А для контролю за змінами власників земельних ділянок завжди є в нагоді стандартний функціонал Feodal.Оnline на основі даних з реєстру Держгеокадастру.  

 

Виконано за допомогою Disqus