В Україні створять фонд підтримки фермерів

11 квітня 2020 429 0

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендував Верховній Раді включити до порядку денного законопроекти №3205 та №3205-1 «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві». Повідомляється на AgroPolit.com.

Повідомляється, що фонд діятиме для підтримки малих і середніх суб’єктів підприємництва, що здійснюють первинне виробництво сільськогосподарської продукції, у власності та/або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення у обсягах, що не перевищують 500 га. 

Зазначено, що підтримка надаватиметься через часткове гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів за кредитними договорами.

Онлайн-асистент фермера сайт Kurkul.com продовжує досліджувати український аграрний ринок та ділитись результатами з вами. Настав час підвести підсумки та поглянути, як змінились фермери в Україні за останні роки.

Якщо вам цікаво, скільки земель обробляють фермери в Україні, якими напрямками вони займаються і в яких регіонах працюють, скільки з них займаються тваринництвом, переходьте за посиланням та заповнюйте анкету.

Читайте також: У ВР розглянуть 13 постанов щодо скасування закону про ринок землі

 

Виконано за допомогою Disqus