МХП не зменшуватиме обсяги поставок курятини на внутрішній ринок

13 квітня 2020 42 0
МХП не зменшуватиме обсяги поставок курятини на внутрішній ринок
Kurkul.com

МХП не зменшує та не планує зменшувати обсяги виробництва та поставки курятини на внутрішній ринок. Про це повідомила речниця МХП Ірина Ванникова.

«МХП не планує зменшувати обсяги виробництва. Про це навіть мова не йде. Тому дивно, що державні органи застерігають МХП від зменшення обсягів виробництва», —  повідомила Ірина Ванникова.  

Зазначено, що на всіх підприємствах МХП запроваджено додаткові заходи безпеки, виробництва працюють на повну потужність, повністю забезпечуючи потреби українців у якісній, доступній та безпечній курятині.

«МХП як великий національний бізнес підключився до боротьби з коронавірусною інфекцію, спрямувавши на це 84 млн грн. Ми підтримуємо лікарні у Вінницькій та Черкаській областях. Ми зберегли всіх співробітників та забезпечуємо безперебійне безпечне виробництво. МХП розуміє ситуацію, в якій опинився весь світ та Україна. І ми, звісно, підставили державі і українцям не одне плече, а всі плечі, які маємо.  Ми, як і раніше, є тими, хто живить Україну і ще третину світу», —  наголосила речниця МХП.

Крім забезпечення внутрішнього ринку, МХП експортує продукцію у понад 80 країн світу, підтримуючи розвиток національної економіки.

«На тлі скорочення промислового виробництва в Україні, кризи середнього та малого бізнесу, який несе втрати через тимчасове припинення діяльності  у зв’язку з коронавірусом, масових скорочень та відпусток без збереження зарплатні, такі компанії, як МХП, утримуватимуть національну економіку від сповзання в прірву. МХП дякує АМКУ за підвищену увагу, але наголошує, що така увага до МХП з огляду на зазначене вище взагалі не доречна», —  додала речниця МХП.

Читайте також: Попит на курятину під час карантину виріс на 20% — МХП

Виконано за допомогою Disqus

+ 36° ... + 23°

Вітер

1.6м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%