Реклама

В Україні пройдуть короткочасні опади та потепліє до +25 °С

21 квітня 2020 531 0
В Україні пройдуть короткочасні опади та потепліє до +25 °С
Kurkul.com

Протягом тижня пануватиме сонячна погода з частковою хмарністю. Вітер переважатиме північного, північно-західного напрямку, середня швидкість складе 2-7 м/с. Короткочасні опади йтимуть майже увесь тиждень, лише 22-го квітня без опадів. Про це повідомляє сервіс агропогоди «Метео Фарм».

У вівторок, 21-го квітня, несуттєві опади пройдуть в Сумській, Луганській та Дніпровській областях. 23-24 квітня дощитиме в Луганській області. 25 квітня короткочасні опади пройдуть в поодиноких районах Чернігівської та Сумської областях. Значна кількість опадів очікується 26 квітня, дощі та грози сконцентруються над Західними та Північними областями, а також частково пройдуть в Харківській та Вінницькій областях.

Перша половина тижня відзначиться прохолодними ночами. З 20 по 23 квітня на Заході нічна температура коливатиметься від -3 до +5 °С, на решті території -1…+8 °С. Денна температура в Західних, Центральних, Південних та Північних областях знаходитиметься в межах +8…+19 °С.

На Сході буде прохолодніше +9…+14 °С. Мінімальна температура ґрунту складе +2…+4 °С, однак в Південних областях складе +8 °С.

З 24 по 26 квітня очікуємо на зростання температури. Нічні температури коливатимуться від 0 до +11 °С. Денна температура в Північних та Східних областях +9…+20 °С, в Західних, Південних та Центральних областях знаходитиметься в межах +13…+25 °С. Мінімальна температура ґрунту складе +2…+10 °С.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама