Реклама

G.R. Agro провела реконструкцію елеваторних потужностей

24 квітня 2020 433 0
G.R. Agro провела реконструкцію елеваторних потужностей
Elevatorist.com

Компанія G.R. Agro інвестувала більше $6 млн у модернізацію власних елеваторних потужностей. Реконструювали такі елеватори як, «Вільногірський», «Інгулець» та «Варварівський». Про це розповів операційний директор компанії G.R. Agro Артем Ремпен в інтерв'ю Elevatorist.com.

У 2016 р. компанія придбала перший елеватор — «Вільногірський» і вже через місяць після придбання підприємство почало приймати зернові культури.

«Підприємство було неробочим. Можна було використовувати лише покриття для складів і транспортери верхньої галереї. Ми купили цей елеватор у серпні, а у вересні запустили його з однією лінією, яку зібрали з трьох», — розповів Артем Ремпен.

Зазначено, що елеватор «Інгулець» G.R. Agro реконструювали за проектом. Проектування почали в грудні 2016 р., а навесні 2017 р. одержали документацію і почали виконання робіт.

Окрім згаданих, у компанії в активі є ще два елеватори — «Варварівський» і «Роздорський». Їх G.R. Agro придбала у 2018 р. Елеватори були робочі, однак їх теж модернізували.

За словами Артема Ремпена, основні плани компанії такі:

  • розширити свої елеваторні потужності за рахунок покупки ще декількох елеваторів у 2020 р., перший з яких увійде у склад G.R. Agro вже до початку сезону;
  • завершити будівництво і ввести в експлуатацію до першого липня 2020 р. терміналу для перевантаження зернових і олійних культур на водний транспорт;
  • збільшити свій автопарк до 60 автопоїздів.

Читайте також: Фермери мають бути готовими продати зерно в будь-який момент— експерт

Виконано за допомогою Disqus