Фермери мають бути готовими продати зерно в будь-який момент— експерт

2 квітня 2020 1686 0
Фермери мають бути готовими продати зерно в будь-який момент— експерт
Kurkul.com

У цьому сезоні ціни на зерно можуть бути нижчими, у порівнянні з минулорічним показником. При цьому аграріям варто бути готовими реалізувати продукцію у будь-який момент. Про це розповів операційний директор Групи компаній «G.R. Agro» Артем Ремпен у інтерв’ю для Kurkul.com.

«Ми очікуємо на невелике зниження урожайності, але зерновий ринок України буде функціонувати, хоча ціни стануть нижчими, ніж за нинішнього сезону. Проте ще зарано конкретизувати та давати оцінку. Важливо, що в разі продовження карантину до зернозбиральних робіт є сенс везти зерно на елеватори, бо вони більш підготовлені. Підйом або спад залежить від світової економіки в цілому. Зараз усі живуть в «урожаях на папері» у залежності від метеорологічних, фінансових чинників, а не від балансу світового споживання», — зауважив Артем Ремпен.

Також фахівець зазначив, що у зв’язку з нестабільною ситуацією на зерновому ринку, потрібно бути готовими реалізувати свій товар у будь-який момент, коли ціна буде вас задовольняти, адже змінюватись вона може дуже швидко.

«Ще радимо слідкувати за якістю зерна під час його зберігання, бо може виявитись, що на час реалізації показники вже не будуть базисними», — додав він.

Читайте також: Ціни на зерно в українських портах ростуть — огляд цін за 2 квітня

Виконано за допомогою Disqus