ЄС вводить імпортні мита на кукурудзу

28 квітня 2020 513 0
ЄС вводить імпортні мита на кукурудзу
Kurkul.com

Європейський союз заявив, що з понеділка буде застосовуватися імпортне мито на кукурудзу в розмірі €5,27/т внаслідок падіння цін в США через пандемію коронавірусу та зниження попиту на паливо, включаючи біопаливо і етанол. Про це повідомляє Refinitiv Agriculture на своєму каналі в Telegram.

«ЄС вводить мита, коли вартість імпортованої американської кукурудзи падає нижче мінімальної ціни ЄС протягом 10 днів поспіль», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ціна кукурудзи різко впала, оскільки епідемія коронавірусу вплинула на попит на паливо, включаючи біопаливо і етанол, яке займає більшу частину поставок кукурудзи в США. Перспектива повторного введення тарифів в ЄС призвела до зростання попиту на кукурудзу, доступну в рамках безмитних імпортних квот.

«Імпортери витратили в останні тижні квоти на поставки без сплати мита близько 1,2 млн тонн для української кукурудзи, доступних в 2020 році, і майже вибрали окрему квоту на першу половину року в обсязі близько 139 тис. тонн для кукурудзи будь-якого походження», — зазначили аналітики.

Читати за темою: Необхідно тимчасово обмежити експорт зернових — ВАП

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 17° ... + 5°

Вітер

2.5м/с

Опади

3.01мм

Вологість

74%