Реклама

Посуха пошкодила майже 20% озимини на Одещині

29 квітня 2020 253 0
Посуха пошкодила майже 20% озимини на Одещині
Kurkul.com

Моніторинг посівів озимих культур в Україні за допомогою супутникових знімків показав, що у квітні через посуху постраждало чимало полів у південних регіонах, а найбільш потерпає озимина в Одеській області – там стан посівів погіршився майже на кожному п’ятому гектарі, Про свідчать дані супутникового моніторингу EOS Crop Monitoring.

Зазначено, що найбільше територій, де станом на 21 квітня погіршився ріст озимини – на півдні Одеської області. Погіршення стану культур там виявлене на 155 тис. га полів. Це складає 18% від усіх посівів зимових культур в регіоні у 2020 р.

«В інших південних областях – Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, АР Крим – погіршення стану культур виявлено на загальній площі близько 100 тис. га. Загалом по території України у поганому стані перебуває 4% від усіх посівів. Це визначили через супутникові зображення – на них помітний спад вегетації цих посівів з 7 по 21 квітня», — йдеться у повідомлені.

Повідомляється, що посуха та погіршення стану посівів призвела до того, що окремі поля під озиминою взагалі переорали. Це можна побачити завдяки порівнянню супутникових знімків станом на 7 та на 21 квітня. З’ясувалося, що площа таких полів по території України складає близько 100 тис. га.

Читайте також: Через брак вологи аграрії пересівають поля
 
 

Виконано за допомогою Disqus