Фермери Одещини звернулися до уряду щодо виділення допомоги

13 травня 2020 350 0
Фермери Одещини звернулися до уряду щодо виділення допомоги
kurkul.com

Після скоєного суїциду фермера з Кілійського району Одеської обл., місцева влада звернулася до Уряду з проханням надати фінансову допомогу фермерам, які втратили врожай. Про це повідомив міський голова Кілії Павло Бойченко, інформує suspilne.media.

За його словами, звернення до уряду надіслали, але відповіді так і не отримали. Мова йде про мільйонні збитки, адже в Кілійському районі може бути знищено 90% посівів. Наразі в Одеській обл. 226 гектарів полів залишилися без врожаю через посуху, що становить приблизно половину посівів області.

В міністрстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, повідомили, що фермерам планують відшкодувати збитки. Всі райони мають до 20 травня подати інформацію щодо втрат. Після чого буде проведена регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, потім дані передадуть до Кабміну. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства клопотатиме про виділення коштів з резервного фонду України.

Раніше повідомлялося, на Одещині фермер скоїв суїцид через втрату врожаю.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 23° ... + 11°

Вітер

2.8м/с

Опади

2.55мм

Вологість

80%