Реклама

Уряд надав доступ до державної підтримки більшій кількості аграріїв

13 травня 2020 362 0
Уряд надав доступ до державної підтримки більшій кількості аграріїв
kurkul.com

Сьогодні Урядом був підтриманий проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів». Про це повідомили на офіційному сайті Мінекономіки.

Ця постанова дозволяє розширити коло суб’єктів господарювання АПК та створити рівний доступ таких суб’єктів до отримання державної підтримки за залученими в банках кредитами. На підтримку аграріїв передбачені кошти у розмірі 1,2 млрд грн.

Згідно постанви учасниками програми можуть стати господарювання АПК, які займаються усіма видами сільськогосподарської діяльності, але з обмеженням не більше 5 млн грн.

Попри те, що згідно закону передбачено можливість купівлі-продажу з земель сільськогосподарського призначення громадянами України, починаючи лише з 1 липня 2021 р., вивільнені кошти пропонують спрямувати на підтримку аграріїв з 2020 р., які опинилися у важкій фінансовій ситуації через крантин.

Читати за темою: Збитки від посухи компенсуватимуть з резервного фонду

Виконано за допомогою Disqus

Реклама