Väderstad оснастив сівалку Tempo прикочуючим колесом ProStop

21 травня 2020 95 0
Väderstad оснастив сівалку Tempo прикочуючим колесом ProStop
traktorist.ua

Компанія Väderstad представила нову розробку – прикочуюче колесо Väderstad ProStop для сівалок Tempo. Про це повідомляється на сайті Тraktorist.ua.

За словами фахівців компанії, його основне завдання – забезпечення оптимального контакту насіння з ґрунтом шляхом точного розміщення кожної насінини в нижній частині посівної борозни. Такий ефект забезпечує інноваційний дизайн ProStop навіть при високій швидкості сівби.

Розробка оснащена гумовими спицями для компенсації зовнішнього тиску. Таким чином, профіль колеса не впливає на роботу сівалки.

«Väderstad ProStop забезпечує необхідний контакт між насінням і ґрунтом, одночасно з цим зводячи до мінімуму ущільнення бічних стінок в посівній борозні. Оскільки Väderstad ProStop поглинає тиск в серцевині, а не зовні колеса, воно здатне збільшити ефективність сівби», – зазначив Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажів і маркетингу компанії Väderstad.

За словами розробника, ProStop безперешкодно працює з дозатором насіння Tempo, забезпечуючи оптимальні умови для росту насіння.

Новинка буде доступна в якості опції для всіх сівалок Tempo з червня 2020 р. Крім того, у компанії відзначили доступність ProStop для модифікації всіх моделей Tempo від 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus