На Півночі від приморозків постраждала кукурудза

22 травня 2020 206 0
На Півночі від приморозків постраждала кукурудза

Місцями по Україні пройшла хвиля приморозків, яка пошкодила посіви с/г, а особливо кукурудзу. Про це повідомили спеціалісти компанії «Агротехносоюз», інформує SuperAgronom.com.

«При об’їзді посівів одного із господарств Чернігівської області було виявлено пошкоджені рослини кукурудзи. Їх листова пластина частково знищена, але жива точка росту. Огляд посівів показав, що морози, які були 2-3 дні тому, пошкодили від 500 до 600 га кукурудзи. Щодо інших культур, то температура до -2 ℃ на них не вплинула і посіви не постраждали. Було прийнято рішення використати антистресант Фульвігрін Антистрес в нормі 0,6 л/га для максимально швидкого зняття стресу та відновлення фізіологічних процесів в рослинах», — повідомляють спеціалісти господарства та компанії.

Зазначається, що до складу препарату Фульвігрін Антистрес входить три діючі речовини: солі гумінових кислот, амінокислоти та екстракт морських водоростей. Екстракт морських водоростей містять в своєму складі природні фітогормони, що допоможе рослинам нормалізувати гормональний баланс. Амінокислоти — активують метаболізм та виконують роль додаткового будівельного матеріалу. І найголовніше — солі гумінових кислот, які перешкоджають окислювальному стресу та активують велику кількість генів, які беруть участь у процесах розвитку та метаболізму. 

Кукурудза зараз перебуває в стані стресу. В таких випадках фахівці «Агротехносоюз» рекомендують наступні продукти: Гуміфілд Форте Аміно в.с., Фульвігрін Антистрес.

 

Виконано за допомогою Disqus