Україна почала реалізовувати 5 проектів в АПК разом із Нідерландами

86
0
Україна почала реалізовувати 5 проектів в АПК разом із Нідерландами
Ritm.tvУкраїна почала реалізовувати 5 проектів в АПК разом із Нідерландами

Україна і Нідерланди визначають пілотні території для реалізації проектів у 2016 р. в агропромисловому комплексі, пише прес-служба Мінагропроду.

«Наразі ми визначаємо пілотні території та деталізуємо план подальших кроків з метою практичної реалізації визначених раніше проектів у 2016 році. У рамках програми українська та голландська сторона узгодили план дій. У рамках якого передбачено реалізацію 5-ти спільних проектів. Визначені напрямки роботи будуть використані під час реалізації Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2016-2020 р.», — наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька.

У повідомленні зазначається, що мова йде про реалізацію спільних проектів щодо співробітництва у сфері сталого розвитку сільського господарства та сільських територій між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством економічних справ Королівства Нідерландів у таких напрямах:

1) земельні ресурси, як інструмент сталого розвитку сільськогосподарських територій;

2) платіжне агентство;

3) забезпечення водними ресурсами фермерських господарств та сільськогосподарських територій;

4) сімейні ферми: виробництво картоплі/ молочні;

5) розробка нових проектів і співфінансування.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus