BASF передав дитячій лікарні Тернополя монітори пацієнта

12 червня 2020 29 0
BASF передав дитячій лікарні Тернополя монітори пацієнта

Компанія BASF передала медобладнання Тернопільській міській дитячій лікарні. Повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що Тернопільська міська дитяча лікарня отримала необхідне обладнання для контролю за лікуванням маленьких українців — монітори пацієнта з функцією капнографії. Медтехніка надзвичайно важлива для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу стану пацієнта. Оскільки автоматично контролює життєво важливі показники людини: від розрахунку дози ліків до відстеження функціонування внутрішніх органів. Закупівлю медобладнання профінансував агродепартамент німецького концерну BASF.

«Щодня у новинах ми бачимо, що лікарі фіксують нові випадки зараження. У таких умовах підтримка з боку великого бізнесу та його готовність прийти на допомогу вкрай важливі. Особливо це стосується технічного оснащення медзакладів, адже обладнання для лікування хворих досі не вистачає. Закуплені нами монітори рятуватимуть не одне життя в майбутньому. Ми у BASF щодня працюємо над розробкою та впровадженням інновацій для забезпечення сталого майбутнього. Фокус на збереженні найціннішого — здоров’я та життя людей, — наш беззаперечний пріоритет», — прокоментував Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Монітори особливо цінні для лікарні тим, що дають змогу працювати на випередження – вловлювати найменші коливання стану пацієнта й оперативно на це реагувати.

Благодійний проєкт реалізовувався у партнерстві з БФ «Твоя опора».

«Влітку кількість хворих може зменшитися, але не зникнути. Тим паче, восени може стартувати нова хвиля, коли діти/студенти підуть до навчальних закладів, зросте ділова активність. Тому монітори потрібні будуть і цього літа, і наступного. Нам треба прийняти той факт, що ця хвороба прийшла до нас надовго», — наголошує Андрій Артимович, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Виконано за допомогою Disqus