Десикація ріпаку допоможе зменшити технологічні втрати — експерт

15 червня 2020 28 0
Десикація ріпаку допоможе зменшити технологічні втрати — експерт
ukravit.com.ua

Завдяки десикації посівів ріпаку можна отримати більш рівномірно дозріле насіння, а також суттєво зменшити технологічні втрати при збиранні, особливо на забур’янених ланах. Про способи десикації посівів ріпаку розповіли фахівці компанії UKRAVIT.

«При вчасно проведеному та за допомогою високоефективних препаратів, десикація дозволяє підсушити наземні частини ріпаку, знизити вологість насіння та полегшити пряме комбайнування культури. А в сезоні — 2020 цей захід ще й допоможе знизити втрати від хвороб, якщо ті вже встигли інфікувати рослини вашого посіву, і псування врожаю під час зберігання. Крім того, завдяки впливу десикантів на стебла та листя самої рослини остання починає всихати, що призводить до відтоку поживних речовин із вегетативних органів до насіння», — розповів Олександр Мигловець, керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT».

Експерт радить віддати перевагу десиканту на основі диквату: завдяки своїй контактній дії вони підсушують надземні частини рослин, проте при цьому не потрапляють у саме насіння і таким чином зберігають усі його якісні характеристики. Тому в умовах поточного сезону він рекомендує застосовувати для десикації посівів ріпаку озимого препарат Десикант Макс (дикват дибромід, 300 г/л).

«Препарат володіє контактною дією та швидко поглинається зеленими частинами рослин ріпака. Його діюча речовина порушує в тканинах процеси фотосинтезу, що призводить до руйнування мембран клітин, внаслідок чого вегетативна маса зневоднюється та висихає», — повідомив Олександр Миголовець.

Також фахівець зазначає, що велике значення має концентрація діючої речовини в Десикант Макс, що є однією із найвищих в Україні: завдяки цьому ви можете суттєво зменшити норму використання препарату. А високоефективна формуляція з обтяжувачем крапель запобігає зносу робочої рідини з поверхні рослини.

«Препарат сприяє швидшому та рівномірнішому достиганню ріпака озимого і при цьому — швидко розпадається в рослинах до нетоксичних сполук й не має негативного впливу на саме насіння, тож його можна сміливо використовувати в насінницьких посівах та у посівах, призначених на харчові цілі. Він знижує вологість насіння, зменшує його засміченість, зупиняє розвиток хвороб і сприяє підвищенню та покращенню якості врожаю в цілому. Однак обробку варто проводити при настанні фізіологічної стиглості насіння за побуріння 70% стручків у культурі — у протилежному випадку вона може призвести до зменшення врожайності та зниження якісних характеристик.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 9° ... + 4°

Вітер

1.4м/с

Опади

0.4мм

Вологість

98%