На Черкащині запрацювали італійські машини для видалення плодоніжок полуниці

19 червня 2020 2421 0
На Черкащині запрацювали італійські машини для видалення плодоніжок полуниці
Kurkul.com

На підприємстві ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» з Черкащини стартував сезон переробки та заморозки полуниці. Задля цих цілей компанія інвестувала в дві інноваційні машини фірми PND Fruit Processing Machinery «Strawberry de-calyx machine DF12 / DF24». Основна ціль цих двох установок — видалення плодоніжки у полуниці. Про це Kurkul.com повідомили в компанії.

Обладнання придбали цього року в Італії, максимальна продуктивність однієї машини 600 шт на хвилину.

Машина була розроблена для скорочення ручної праці, дбайливого поводження з кожною полуницею для запобігання механічних пошкоджень і мінімізації втрат.

«Завдяки новому обладнанню збільшилась якість продукції та автоматизація виробництва. Якість безпосередньо впливає на ціну за якою наш клієнт продає товар кінцевому споживачеві. Автоматизоване виробництво впливає на зовнішній вигляд кожної полуниці — товарний, естетичний вигляд гарантований», — зазначили в компанії.

Довідково: ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» — найбільше в Україні підприємство, яке надає послуги по IQF-заморозці ягід, фруктів, овочів та овочевих сумішей. Компанія виготовляє заморожений продукт під своєю торговою маркою та для СТМ. Працює на українському ринку та на ринку ЄС.

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%