Як перетворити корову на машину для прибутку — розповість Академія тваринництва Михайла Травецького

23 червня 2020 347 0
Як перетворити корову на машину для прибутку — розповість Академія тваринництва Михайла Травецького
Kurkul.com

Експерт з ефективного управління в тваринництві Михайло Травецький певен, що молочне скотарство і вітчизняне тваринництво загалом потрібно терміново рятувати. Він розробив авторський курс «Академія тваринництва», який має перетворити занепадаючу галузь на прибутковий бізнес. 

За даним Держстату на 1 червня 2020 р., поголів'я великої рогатої худоби (ВРХ) в Україні знизилось до майже 3,47 млн голів, що на 6,6% менше показника на аналогічну дату 2019 р. Прибутковість виробництва молока в Україні продовжує падати: експорт української молочної продукції за чотири місяці 2020 р. скоротився на 26% у всіх категоріях молочних товарів, тоді як імпорт зріс на 156%. 

«Щоб українські корови не вимерли як динозаври, галузь треба лікувати. Як ветлікар і тваринник з 20-річним досвідом роботи у провідних агрохолдингах та приватних господарствах України, Британії, я знаю, як відродити скотарство і зробити його конкурентним на світовому рівні. Курс «Академія тваринництва» розроблений з акцентом на економічні, сезонні та технологічні особливості ведення молочного бізнесу, як на промислових підприємствах, так і в приватному секторі. Він буде корисний і новачкам ринку, і справжнім «термінаторам» молочного бізнесу», — зазначив Михайло Травецький. 

Програма навчання розділена на 4 модулі — квартали річного виробничого циклу. Вона розроблена таким чином, щоб якісно посилити менеджмент на тваринницьких об’єктах.

Серед обраних тем курсу:

  • Основні принципи формування прибутку в молочному бізнесі, собівартість виробництва молока — як зробити її мінімальною.
  • Генетичний потенціал стада, як його розкрити і зробити його одним з основних факторів прибутку.
  • Критичні точки в годівлі, утриманні та ветеринарії на всіх етапах вирощування молодняка, економіка ремонтної телиці.
  • Робота з персоналом, основні підходи в заохоченні і залученні працюючих в молочній галуз та ін.

Повну програму та деталі із замовлення курсу шукайте за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%