На Рівненщині виготовляли і продавали фальсифіковані пестициди

7 серпня 2020 79 0
На Рівненщині виготовляли і продавали фальсифіковані пестициди
pro.gov.ua

У Рівненській області викрили групу осіб, яка виготовляла, фасувала та продавала фальсифіковану продукцію пестицидів. Повідомляє прес-служба прокуратури області.

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури слідчі Рівненського відділу поліції ГУНП в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області провели 14 санкціонованих обшуків на території міста Рівне.

Діяли правоохоронці у межах кримінального провадження за ч.3 ст.229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинені організованою групою, яка заподіяла матеріальну шкоду в особливо великому розмірі).

У результаті виявили цех, де виготовляли, фасували та продавали фальсифіковану продукцію пестицидів.

Правоохоронці вилучили фальсифіковану продукцію, підроблені сертифікати якості на продукцію, хімічні речовини невідомого походження, приладдя для фасування та електронні носії інформації, банківські карти, які використовувалися у злочинній діяльності. Також вилучили документи, чорнові записи, грошові кошти, ймовірно одержані внаслідок протиправної діяльності.

Сума збитків встановлюється.

Наразі проводяться слідчі дії з метою встановлення організаторів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності для притягнення до передбаченої законом відповідальності.

Читайте також: На Вінниччині рейдери побили фермера через урожай

Виконано за допомогою Disqus