Фермер з Київщини створює власні сорти та препарати

7 серпня 2020 248 0
Фермер з Київщини створює власні сорти та препарати
Kurkul.com

Фермер з Київщини Леонід Центило створив тисячі сортів насіння, адаптованих до різних погодних умов. Проте незначна частина з них отримала державну реєстрацію. Про це розповів один із найвпливовіших у рейтингу минулого року аграріїв Київщини, директор господарства «Агрофірмі «Колос», у сюжеті «Як працює український фермер: «кремнієва долина» Леоніда Центила» на Kurkul.com

Як зазначив аграрії, вирощування якісного сортового насіння дозволяє в рази збільшити прибуток з гектара, ніж вирощування товарного зерна.

«Завдяки селекційному процесу підприємство має можливість отримати ефективність не за рахунок валу зібраної продукції, а завдяки впровадженню нової технології та її реалізації на ринку», — зазначив Леонід Центило.

Також підприємство інтенсивно займається новим для сільського господарства напрямом — сучасна сільськогосподарська мікробіологія. Наразі нараховують більше 20 штамів мікроорганізмів, чимало зареєстрованих мікробних препаратів, які широко застосовуються в рослинництві і тваринництві. Пріоритетною моделлю є збереження і відновлення родючості ґрунтів.

Виконано за допомогою Disqus