Профільні аграрні асоціації вимагатимуть відставки уряду

15 грудня 2015 96 0
На мітингу біля Верховної Ради України збереться 15 тис. аграріїв
Аграрна партія СумщиниНа мітингу біля Верховної Ради України збереться 15 тис. аграріїв

На мітингу біля Верховної Ради України збереться 15 тис. аграріїв. Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com розповів президент Асоціації фермерів і землевласників України Іван Томич.

За його словами, метою акції є збереження стабільності, розвитку та зупинка розвалу аграрного сектору України.

«Сьогодні члени засідання страйкового комітету, а саме 5 організацій: Асоціація фермерів і землевласників, Аграрний Союз, Союз птахіників, Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) разом з Аграрною партією України визначили ключові вимоги до уряду. Ними є: збереження спецрежиму ПДВ, збереження діючої (спрощеної) системи ведення бухгалтерського обліку, не допустити підвищення податку на землі під виробничими об’єктами», — зазначив Іван Томич.

Читати по темі: Аграрії вийдуть під стіни Верховної Ради 17 грудня

У той же час учасниками комітету було прийнято рішення про направлення звернення до коаліції Верховної Ради про відправку уряду у відставку.

«За останній рік було проведено декілька аграрних форумів і акцій. Ми надіслали ряд звернень до уряду, але вимоги, надіслані членами аграрних асоціацій були виконані лише на 30%. Реакція уряду на більшість нагальних питань аграріїв є нульовою. Такі дії парламенту можна розцінювати, як недотримання коаліційної угоди, що може похитнути продовольчу стабільність нашої країни», — пояснив президент Асоціації фермерів і землевласників України Іван Томич.

Єлизавета Кудиненко, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%