На Закарпатті відкрили перший магазин локальних продуктів

19 вересня 2020 63 0
На Закарпатті відкрили перший магазин локальних продуктів
ukrinform

В Нижньому селищі на Закарпатті відкрили перший магазин локальних продуктів «Селиський рокаш», де можна придбати локальні продукти — від сирів, ковбас, меду, чаїв до фріпсів та сушликів. Про це пише УкрІнформ.

«Ми як «Селиська сироварня» протягом 20 р. є виробником локальних продуктів, і розуміємо, з чим стикаються виробники, коли намагаються продати свою продукцію. Хтось не готовий купувати, хтось не готовий платити, хтось не довіряє нерозкрученому бренду», — розповіла сировар Інна Пригара, автор ідеї магазину локальних продуктів.

В магазині представлене не лише Закарпатські продукти, є виробники і з Львівської та Івано-Франківської областей, які живуть в радіусі 150-кілометрової зони від Нижнього селища.

Зі слів Інни Пригари, виробники проходять відбір за декількома факторами: вони мають виробляти продукти самі, працювати вдома, ну і головне — підтвердити якість та походження сировини, що це на 100% екопродукція.

В магазині також облаштована кав’ярня та бібліотека.

«Магазин локальних продуктів «Селиський рокаш» — перший на Закарпатті. Згодом їх буде більше, але наразі це є рай для гурманів, які уміють цінувати місцеві смаки», — відзначає Федір Шандор, експерт із закарпатського туризму.

Також з його слів, дуже важливо для туристів, що купуючи унікальні продукти в локальному магазині, може бути на 100% впевненим щодо їхньої якості та унікальності.

Читати за темою: Гуцульська коров'яча бриндза отримала географічне зазначення

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%