Реклама

Кооперація допомогла львівським фермерам придбати технічне обладнання — Мінагропрод

15 червня 2015 29 0
Кооперація допомогла львівським фермерам придбати технічне обладнання — Мінагропрод
Volynpost.comКооперація допомогла львівським фермерам придбати технічне обладнання — Мінагропрод

Кооперативні об’єднання дозволяють селянам залучати кредитні кошти, купувати сучасне обладнання та виходити на ринок без посередників. Так вважають члени кооперативів із виробництва молока (Львівська область), йдеться на сайті Мінагропроду.

За словами членів цих об’єднань, кооперативи створені задля захисту інтересів виробників у відносинах із молокопереробними заводами, які часто занижують ціни на сировину. У повідомленні зазначається, що вже зараз у кооперативі «Колос Агро» міркують щодо спільного придбання спеціального обладнання для переробки молока. А, наприклад, молочний кооператив «Покрова» об’єднує 7 сіл та близько 200 фізичних осіб. На залучені кооперативом кошти був куплений охолоджувач й аналізатор молока, бокс для зберігання охолоджувача.

«Таке обладнання є важливою умовою дотримання світових стандартів якості молочної продукції, але індивідуальному виробникові практично неможливо його придбати. Тому за кооперативами — майбутнє агросектору України», — сказав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час візитів до об’єднань.За його словами, найближчим часом при Міністерстві буде створена спеціальна робоча група.

«Запросимо представників кооперативних об’єднань. Спільно створимо максимально сприятливі умови для цієї форми господарювання», — додав посадовець.

Виконано за допомогою Disqus