В АПК Сумщини планується залучити 1 млрд грн інвестицій

16 червня 2015 60 0
В АПК Сумщини планується залучити 1 млрд грн інвестицій
Аgronews.uaВ АПК Сумщини планується залучити 1 млрд грн інвестицій

Суб’єктами господарювання у 2015 р. очікується залучити більше 1 млрд грн на розвиток АПК та сільських територій Сумщини, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Попри політичну і фінансову нестабільність у країні агропромисловий комплекс області, як і раніше, залишається привабливим для інвесторів. Інвестиції в основний капітал, зокрема, покращують соціальну інфраструктуру села та забезпечують системне оновлення і розвиток матеріально-технічних засобів аграрних господарств», – переконаний директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Непочатов.

За його словами, станом на 1 червня сума залучених інвестиційних коштів в агропромисловий комплекс становить 308,4 млн грн (30% до прогнозу на 2015 р. та 106% до показника аналогічного періоду 2014 р.).

Так, інвестиції залучалися у різні галузі аграрного сектору економіки. У харчовій та переробній промисловості проводяться роботи на 7 об’єктах, залучено 16,7 млн грн, на облаштування елеваторних потужностей області спрямовано 15 млн грн. У розвиток галузі рослинництва спрямовано 11,6 млн грн (10 об’єктів). Галузь тваринництва області отримала 43,6 млн грн капіталовкладень (15 об’єктів). Сільськогосподарські підприємства області придбали сучасної техніки та обладнання на суму 221,2 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus