Реклама

Британські фермери оцінили високу кваліфікацію українських колег

17 грудня 2015 99 0
Олівер Гаріссон, аграрій з Великої Британії
Kurkul.comОлівер Гаріссон, аграрій з Великої Британії

Британських фермерів вразила висока кваліфікація українських колег. Про це розповів аграрій з Великої Британії Олівер Гаріссон під час виступу на форумі «Фінансові рішення» компанії Syngenta.

У рамках форуму фермер протягом тижня разом із колегою Робертом Ярдлі відвідали агропідприємства Вінницької та Тернопільської областей, де активно спілкувалися та обмінювалися досвідом із вітчизняними сільгоспвиробниками.

«Мені сподобалося, що на ваших фермах працює дуже кваліфікований персонал. Нас приємно вразив рівень фаху адміністративних співробітників, водіїв комбайнів та тракторів. Ми також помітили, що собівартість сільгосппродукції в Англії десь утричі перевищує собівартість виробництва продукції в Україні. Якби не той факт, що у нас вища врожайність з гектару, то ми не могли б конкурувати з вами», — вважає Олівер Гаріссон.

Британський фермер обробляє 385 га землі на міській межі поблизу Ліверпуля. Землі господарства — це поєднання орендованих площ та земель, що знаходяться у спільному обробітку. Фермерське господарство також працює по так званому контрактному виробництву – пряме вирощування фуражної пшениці, пивоварного ячменю, ріпаку та бобових під укладені договори.

Ілля Єсін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

Реклама