Трактори Landini представлено в ексклюзивному дизайні Blue Icon

23 вересня 2020 135 0
Трактори Landini представлено в ексклюзивному дизайні Blue Icon

Італійський виробник Argo Tractors, що випускає трактори під брендом Landini, відтепер втілив пропозицію щодо ексклюзивного дизайну тракторів у нову серію Blue Icon. Наразі опція доступна для широкої аудиторії користувачів сільгоспмашин. Повідомляє Traktorist.ua.

За повідомленням, у 2020 р. компанія Argo Tractors запропонувала своїм клієнтам розширену кольорову гаму тракторів Landini. До цього створена виробником у 2019 р. серія Blue Icon була доступна лише опційно. 

«Після дебюту обмеженої серії у 2019 р. успіх моделі Rex4 Blue Icon перевершив усі сподівання до того рівня, що цей дизайн став опцією, доступною для всіх найвибагливіших клієнтів. Він складається з повністю укомплектованої версії спеціальної моделі Landini для виноградників та садів, яка вперше була оснащена лівреєю капоту у кольорі синій металік та матовими чорними колісними дисками», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що досягнутий успіх продажів спонукав виробника поширити цю пропозицію Blue Icon і для інших моделей. Відтепер ексклюзивна опція, доступна для широкого загалу, що не лише звертає увагу на продуктивність та надійність — візитівку тракторів Landini, — але й надає естетичної привабливості техніки.

Вибір версії Blue Icon також є довгостроковою інвестицією, оскільки цей варіант комплектації має тенденцію до вищої ринкової вартості, ніж стандартні версії.

Колір синій металік вже доступний у якості опції для різних модельних лінійок тракторів Landini: Rex4, 5 Series, 6H Series, 6C Series та 7 Series.

Замовити та придбати трактори Landini у розширеній комплектації можна у дилера виробника в Україні — компанії «СТК-Агро».

Виконано за допомогою Disqus