Агро-Продовольча Рада запускає проект популяризації українських брендів

19 листопада 2020 38 0
Агро-Продовольча Рада запускає проект популяризації українських брендів
posteat.ua

Агро-Продовольча Рада запускає проект своїх гостин «Смакуй українське!», щоб підтримати українського малого і середнього виробника та популяризація українських брендів серед широкого загалу. Повідомляє пресслужба АПР.

«Це майже домашні посиденьки з великою метою — познайомити споживача з якісними і вишуканими українськими продуктами. І підтримати вітчизняного виробника, надавши йому унікальний майданчик для презентації свого продукту і можливості обговорити свої проблеми та пропозиції з тими, хто приймає в цій країні рішення», — зауважив голова Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник.

Під час перших гостин свою продукцію представили:

  • 46 Parallel Wine Group — молода перспективна виноробна компанія з трьома десятками міжнародних нагород;
  • «WineIdea» з ТМ «2020» — міцні крафтові напої високої якості; 
  • Вілла Роз — домашня ферма, яка виробляє чисті та смачні молочні продукти;
  • JIFFY — равликова ферма, яка виробляє фаршировані равлики Escargot, равликову ікру, ніжне філе та інші равликові закуски.

Формат заходів — неформальний майданчик для спілкування агроасоціацій, виробників, журналістів та представників різних гілок влади. На кожній зустрічі АПР презентує по одному виробнику винної продукції, міцних напоїв та кілька виробників крафтових продуктів харчування.

«Це поєднання приємного з корисним. Тому ми запрошуємо виробників, які хочуть презентувати свій продукт, долучатись до гостин Агро-Продовольчої Ради. Можна запускати флешмоби у соцмережах на підтримку українського підприємця, а можна діяти. АПР обрала другий варіант», — підсумував Іван Слободяник.

Читайте також: До Агро-Продовольчої Ради долучилась Насіннєва Асоціація України

Виконано за допомогою Disqus