Kurkul search sub header Created using Figma

Україна стоїть перед загрозою знищення фермерів — думка

90
0
Україна сьогодні стоїть перед загрозою повного знищення малого фермера
Zoo-farm.ruУкраїна сьогодні стоїть перед загрозою повного знищення малого фермера

Україна сьогодні стоїть перед загрозою повного знищення малого фермера, заявив народний депутат України Вадим Івченко, пише «Голос України».

За його словами, великі компанії, холдинги з кожним днем, з кожним роком «поглинають» дедалі більше ріллі.

«У кожному районі зазвичай декілька таких компаній, які диктують невеличким фермерським господарствам свої умови. У результаті молода людина, що мешкає у селі з батьками і бажає стати господарем, не може розпочати свою справу. Пай землі, що належить її батькам, дідові та бабі, часто передано в оренду холдингам якнайменше на 15, а то й на всі 49 років», — зазначає він.

Також додає, що виходить, що молодого селянина просто проганяють із села, де він нікому не потрібен — йому немає до кого найматися на постійну роботу.

«На мою думку, якщо людина має бажання створити особисте фермерське родинне господарство, то вона повинна мати право забрати свою землю у будь-який час і розірвати «кабальний» договір», — зазначив Вадим Івченко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus