МХП запускає новий освітній проєкт

24 листопада 2020 65 0
МХП запускає новий освітній проєкт
Kurkul.com

Компанія МХП та Центр «Розвиток КСВ» реалізують новий освітній проєкт «Школа сталого розвитку МХП». Повідомляє пресслужба МХП.

Участь в проєкті можуть взяти школи трьох населених пунктів — Канева (Черкаська обл.), Миронівки (Київська обл.) та Ладижина (Вінницька обл.).

Мета – інтеграція Цілей сталого розвитку ООН у процес навчання. Одним із завданням проєкту є формування сталого мислення та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед учнів та учениць 5-х класів.

«Для нас — це перша подібна практика, яку ми хочемо популяризувати та масштабувати разом з нашими партерами у регіонах присутності МХП. Цей проект надає можливість дітям розширити горизонти мислення, почати мислити критично, аналізувати інформацію та використовувати її, свої нові знання для того, щоб мати змогу змінити своє життя, своє майбутнє, мати позитивний вплив на своє оточення — сім’ю, громаду. Для цього ми взяли за основу Глобальні Цілі ООН 2030 — саме такий підхід до розвитку країни та життя у цілому ми в МХП розділяємо. Ми- амбассадори Цілей ООН 2030, і хочемо, щоб нас стало більше. Тільки так ми змінимо країну на краще, тільки так ми зробимо так, щоб у країні залишалася молодь.  Змінюємось самі — змінюємо світ навколо нас», — поділились ідеологією проєкту в МХП.

Проєкт передбачає різноманітні активності для шкіл та вчительської спільноти, учнів/учениць 5-х класів та їх батьків впродовж 6 місяців, присвячених Цілям сталого розвитку.

Передбачається проведення челенджів, вебінарів та лекцій запрошеними експертами та представниками МХП з наступних тем: дизайн-мислення, здорове харчування, збереження води, правила дорожнього руху та безпеки в Інтернеті, фінансова грамотність та турбота про довкілля. За результатами навчання будуть вручені заохочувальні призи. Кращий досвід у межах проєкту буде переведено в онлайн-курс для вчительської спільноти шкіл «Цілі сталого розвитку: як інтегрувати в навчання».

Для участі у проєкті загальноосвітні навчальні заклади трьох населених пунктів мають зареєструватися за посиланням до 24 листопада 2020 р. На основі заповнених реєстрацій Організаторами буде проведено відбір трьох шкіл, результати якого буде оголошено 25 листопада. Основними критеріями для відбору шкіл є мотивація школи, команда проєкту та подальші плани. Початок проєкту — 30 листопада. Участь у проєкті безкоштовна.

Виконано за допомогою Disqus