Реклама

СБУ затримала на Запоріжжі групу агрорейдерів

4 грудня 2020 102 0

Служба безпеки України блокувала в Запоріжжі діяльність рейдерського угруповання, яке планувало заволодіти корпоративними правами та майном підприємств на більш ніж 200 млн грн. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними досудового слідства, до складу угруповання входило близько 10 осіб, серед яких приватні нотаріуси Запорізької та Дніпропетровської областей. Зловмисники планували заволодіти майновими комплексами декількох комерційних структур, зокрема агропромислового підприємств.

Співробітники спецслужби задокументували перше незаконне переоформлення майна на 1 млн грн. Для здійснення угоди, нерухомість була оформлена на підставну особу з використанням підроблених документів та печатки. Потім нотаріус протиправно вніс зміни до відповідних реєстрів. Зараз на майно накладено судовий арешт.

Читайте також: На Дніпропетровщині рейдери захопили врожай соняшнику на 140 млн гривень

Оперативники СБУ встановили, що учасники угруповання планували заволодіти трьома великими майновими комплексами. Під час проведення кількох обшуків у фігурантів справи правоохоронці вилучили підроблені печатки державних установ, довіреності та паспорти громадян України, приладдя для виготовлення підроблених документів.

В рамках розпочатого кримінальне провадження за статтями кримінального кодексу України протиправного заволодіння майном підприємства, установи, організації, шахрайство і підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів. Чотирьом активним учасникам угруповання оголошено про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Один з організаторів ховається від слідства.

Тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до незаконної діяльності.

Виконано за допомогою Disqus