Реклама

Аналітики розповіли про зміну цін на ринку фуражного зерна

20 січня 2021 3619 0
Аналітики розповіли про зміну цін на ринку фуражного зерна

Фуражна кукурудза продовжувала зростати в ціні в українських портах, що було наслідком підвищувальних цінових тенденцій на світовому ринку. Про це повідомляють аналітики G.R. Agro.

Переробні підприємства, занепокоєні тенденцією стрімкого зростання цін, повідомляли про подальше вимушене підвищення цін, які на момент публікації досягали 7 300-8 600 грн/тонну (+400-600 грн/тонну з минулого тижня), СРТ-підпиємство, залежно від регіону та обсягів поставок.

«Світовий попит продовжуватиме тиснути на українську зернову», — прогнозують аналітики.

Читайте також: Україна може встановити граничні норми експорту кукурудзи

Ринок фуражного ячменю розвивався в аналогічному тренді із суміжними ринками. Зростання попиту з боку імпортерів сприяло зміцненню цін на базисах поставки FOB, що, своєю чергою, мало відповідні наслідки для цін в українських портах як у валютному, так і гривневому еквіваленті.

Переробні підприємства повідомляли про низьку кількість пропозицій зернової, що змушувало їх підвищувати ціни до відміток 6 800-7 900 грн/тонну (+ 200-250 грн/тонну з минулого тижня), СРТ-підприємство.

Як правило, зростання цін не активізувало темпи надходження за мінімальними і близьким до них цінами. Виробники віддавали перевагу продажам за цінами, наближеними до максимальних позначок.

Згідно з прогнозами аналітиків зростання цін, обумовлене обмеженою пропозицією, буде зберігатися.

Нагадаємо, раніше аналітики прогнозували, що ячмінь дорожчатиме через недостатню пропозицію.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою