В Миколаївській області на сільгоспземлях незаконно видобували пісок

25 січня 2021 45 0
В Миколаївській області на сільгоспземлях незаконно видобували пісок
Kurkul.com

Завдяки прокуратурі державі повернуто сільгоспземлі, на яких здійснювався незаконний видобуток піску. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Миколаївської обл.

За результатами розгляду апеляційної скарги Миколаївської обласної прокуратури, постановою Миколаївського апеляційного суду від 19.01.2021 скасовано незаконне судове рішення районного суду та ухвалене нове — про  задоволення позову прокурора щодо примусового припинення права власності фізичних осіб на земельні ділянки біля с.Каравелове у Вітовському районі загальною площею 6 га вартістю майже 200 тис. грн та повернення їх державі.

У суді доведено, що фізичні особи, отримавши у безоплатному порядку земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, використовували їх для незаконного видобутку корисних копалин місцевого значення — піску, а не за цільовим призначенням. Як наслідок,  на землях утворився котлован площею 3,25 га та глибиною до 10 м, що призвело до фактичного виведення їх з сільськогосподарського обороту.

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus