Реклама

Петрашко прокоментує ситуацію щодо Держпродспоживслужби на зібранні аграрного комітету

26 січня 2021 56 0
Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки
Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки

Сьогодні о 15:00 відбудеться зібрання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому заслухають міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка щодо розподілу функції між МЕРТ та Мінагрополітики. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Зазначається, що ключова тема розмови — контроль за Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Окрім того, на зустріч запрошено новопризначеного міністра аграрної політики Романа Лещенка та очільницю Держпродспоживслужби Владиславу Магалецьку.

«Ігоря Петрашка сьогодні чекає непростий день. Депутати налаштовані рішуче: вони хочуть почути від нього, чому Мінекономіки «стало в позу» і намагається за будь-яку ціну забрати контроль за Держпродспоживслужбою у Мінагрополітики. Питань до Петрашка багато, зокрема, навіщо вони роблять такий крок і чи керуються досвідом інших європейських країн. Дискусія буде жаркою. Ми його дуже чекаємо, але є інформація, що він може не з'явитися на цей комітет», — розповів виданню один із депутатів аграрного комітету.

Він зазначив, що, крім того, до Ігоря Петрашка є інші запитання. Зокрема, що відбувається із контролем за державними аграрними підприємства, ДПЗКУ та іншими об'єктам.

«Ми також хочемо запитати напряму міністра, чи правдива інформація про те, що контроль за Держпродспоживслужбою — це спроба «сісти на потоки» з видачі дозволів на експорт зерна трейдерам. Розмова буде за зачиненими дверима», — розповів інший співрозмовник.

Нагадаємо, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко намагається «віджати» контроль за Держпродспоживслужбою (ДПСУ) та контроль за ветеринарно-санітарною вертикаллю у поновленого Міністерства аграрної політики та продовольства

Читайте також: Україна встановила граничні норми експорту кукурудзи

Виконано за допомогою Disqus

Реклама