Майбутнє — за вертикальними фермами-хмарочосами

98
0
Фермерам доведеться опановувати нову висоту
Journal.esco.co.uaФермерам доведеться опановувати нову висоту

Щоб врятувати людство від голоду фермерам доведеться забратися на нову висоту, пише Нronika.info.

За прогнозами Організації Об'єднаних Націй, з нинішніми темпами приросту населення, через якихось 35 років на планеті буде мешкати понад 9 млрд людей. І це при найскромніших підрахунках. Природно, виникне проблема раціонального використання простору.

Враховуючи, що рівень урбанізації зростає з кожним роком, до другої половини XXI століття у містах проживатиме близько 80% населення Землі. У результаті сільське господарство поступово буде занепадати. Навіть при рівні розвитку нинішніх технологій, ресурсів не вистачить, щоб забезпечити все людство. Учені запропонували цікаве рішення цих проблем. Це — вертикальні ферми.

Вирощувати продукти безпосередньо у містах почали вже давно. Уже навіть є кілька втілених у життя проектів вертикальних ферм. Вони діють в Японії, Сінгапурі, США і Канаді. Звичайно, щоб прогодувати додаткові 3 млрд осіб, цього недостатньо. Про поширення такого способу вирощування сільської продукції варто почати думати прямо зараз, адже вже скоро нас може спіткати голод.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus