Агропродсервіс придбав шість тракторів Fendt

12 лютого 2021 488 0
Агропродсервіс придбав шість тракторів Fendt
traktorist.ua

В рамках довготривалої партнерської програми агрокомпанія «Агропродсервіс» придбала 6 нових тракторів бренду Fendt у офіційного дилера — компанії «Агроструктура», що включають 5 одиниць моделі Fendt 936 Vario та одна — моделі Fendt 939 Vario з подовженим ресурсом роботи моторного мастила. Про це інформує Тraktorist.ua.

«Економічність, технологічність та комфорт — головні характеристики, чому ось уже роками ми співпрацюємо з нашими партнерами – дилерами бренду Fendt компанією «Агроструктура», — розповів Віталій Чайківський, технічний директор компанії «Агропродсервіс».

Зазначається, що в компанії оновлюють техпарк технікою бренду не вперше. Перші машини Fendt були придбані протягом 2016-2017 рр. 

«Наша компанія дуже цінує співпрацю з партнером —  компанією «Агропродсервіс». Це не перша поставка. Виважене рішення «Агропродсервіс» з придбання цих моделей тракторів було підкріплене тим досвідом, який вони отримали від експлуатації перших машин», — зауважив Михайло Завада, генеральний директор компанії «Агроструктура».

За словами Віталія Чайківського, під час вибору в компанії завжди акцентують на кабіні, адже це робоче місце механізатора, де він має почуватися в безпеці та комфорті. 

«Це і правильно з точки зору людяності, що також підвищує працездатність. Можливо, саме тому обрали Fendt», — підсумував технічний директор компанії «Агропродсервіс».

Загалом, політика компанії в частині оновлення технічного парку побудована на лояльній ціновій політиці, навчанні персоналу та системі обміну старих моделей на новіші.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%