Kurkul search sub header Created using Figma

Україну чекають нові баталії навколо земельного питання — експерт

23
0
Обережний рух у бік запровадження ринку землі почався у 2015 р.
Sq.com.uaОбережний рух у бік запровадження ринку землі почався у 2015 р.

Обережний рух у бік запровадження ринку землі почався у 2015 р., зазначив голова Української аграрної асоціації Володимир Макар, пише «Економічна правда».

За його словами, показовою стала публікація хибної версії новини про підписання закону щодо продовження мораторію на президентському сайті. Прес-служба спочатку поінформувала про накладання вето на прийнятий закон і навела аргументацію. Згодом помилку виправили, але стало зрозуміло, що Банкова нервує і не може визначитися у своєму ставленні до цієї реформи.

«Тим часом інші учасники процесу грають у свої ігри. Чи буде знятий мораторій у 2016 р.? Чи буде прийнятий закон про обіг земель сільгосппризначення? Відповідей на ці питання не знає ніхто, особливо тоді, коли через внутрішньокоаліційні чвари попереду весь час маячить примара позачергових парламентських виборів. У будь-якому випадку, у 2016 р. країну чекають нові баталії навколо цього питання», — зазначив він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus