Фермерів позбавляють ліцензії на зберігання пального

15 лютого 2021 1501 0
Фермерів позбавляють ліцензії на зберігання пального
Traktorist.ua

Українська Державна податкова служба України втричі перевищила показник перевірок ліцензій на зберігання пального та масово позбавляє фермерів ліцензій. Про це написав Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник на своїй сторінці у Facebook.

За його словами з майже 27 тис. виданих ліцензій на зберігання пального для власних потреб, провели 2435 перевірок. При цьому встановили 404 факти зберігання пального без ліцензії та анулювали 267 дозвільних документів і переважно це сільгосппідприємства та фермерські господарства.

«Чи це достовірна інформація, чи масштаби більші — сказати не можемо. При цьому детальної інформації про виписані штрафи, навіть попри запити, податкова воліє не надавати. Так само поза статистикою залишились ті, хто відкупився по-чорному», — розповів Іван Слободяник.

Він додав, що наразі Роман Лещенко ініціює робочу групу з аграріями, Міністерством фінансів України та Податковою, щоб вирішити кризу з ліцензуванням зберігання пального.

Конгрес Фермерів також вимагатиме скасування штрафів за несвоєчасне отримання ліцензії плюс запровадження норм витрат палива на гектар, при яких перевірки мають бути скасовані.

«Нагадую, що коли запроваджували ліцензування зберігання пального для власних потреб, ДПСУ обіцяла не чіпати аграріїв. Хоча всі прекрасно розуміли, що встояти перед спокусою покошмарити перевірками і півмільйонними штрафами фермерів податківцям буде важко», — написав Іван Слободяник.

Виконано за допомогою Disqus