На Держпродспоживслужбу покладається багато надій — експерт

70
0
Нині Держпродспоживслужба перебуває на етапі становлення
Wbm.at.uaНині Держпродспоживслужба перебуває на етапі становлення

Нині Держпродспоживслужба перебуває на етапі становлення, сказав консультант Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Василь Говгера, пише «АПК-Інформ».

За його словами, у 2015 р. керівники Держпродспоживслужби ще нічого не встигли зробити, оскільки займаються внутрішньою організацією, але надій на них дуже багато.

«Керівникам нової служби потрібно буде справитися з титанічним обсягом роботи. Їх основним завданням є створення нової системи, яка не повинна висіти, як дамоклів меч над АПК, а повинна допомагати аграрію. Залишається побажати їм натхнення і сил у 2016 р. для досягнення цієї мети», — сказав він.

На думку експерта, у процесі створення нової служби не можна допустити появи вакууму, зокрема це стосується Держветфітослужби, яка увійшла у стадію ліквідації ще на початку 2015 р.

«Недофінансовувати ветеринарну службу в очікуванні того, що з'явиться нова і забере її функції, не можна, ми і побачили на прикладі спалахів АЧС, коли на тимчасовому бюджеті і зі скороченим персоналом у Держветфітослужби не було інструментів для ефективного протистояння АЧС», — додав він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus