На Кіровоградщині злочинна група продавала фальсифіковане насіння через інтернет

25 лютого 2021 3091 0
На Кіровоградщині  злочинна група продавала фальсифіковане насіння через інтернет
Національна поліція України

У Кіровоградській обл. кіберполіція викрила групу осіб, яка організувала виробництво сільськогосподарської продукції та продавала її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Про це інформує пресслужба Національної поліції України.

«Встановлено, що 3 осіб організували виробництво сільськогосподарської продукції та продавали її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Також реалізовували підроблену продукцію до закладів роздрібної торгівлі. За попередніми даними, особи завдали близько мільйона гривень збитків українській компанії, якій належать авторські права», — йдеться у повідомленні.

Із залученням спецпідрозділу Головного управління Національної поліції в Кіровоградській обл., поліцейські провели 9 обшуків у помешканнях осіб та у складських приміщеннях. У результаті вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім-картки, фальсифіковану продукцію, марковану знаками відомих виробників, а також обладнання для її виготовлення та фасування. 

Слідчі проводять розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Читати за темою: На Дніпропетровщині затримано злочинців, які здійснювали напади на фермерів

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.9мм

Вологість

96%